Dilerzy Biznesu Podcast

Sinopse

Podcast „Dilerzy biznesu" prowadzony przez Dilera Irka oraz Dilera Marka, po?wi?cony na?ogom, odwykom ludzi uzale?nionych od pewnych biznesowych zachowa?.

Episódios

 • Goście Dilerów Biznesu - Krzysztof Ciuła - Przywództwo Odc. 1

  Goście Dilerów Biznesu - Krzysztof Ciuła - Przywództwo Odc. 1

  02/07/2014 Duração: 09min

  Gościem tego odcinka „Dilerów Biznesu" będzie Pan Krzysztof Ciuła, Prezes Elbląskiego Oddziału Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, niekwestionowany ekspert od przywództwa. Posłuchamy czym jest przywództwo, jakie są jego kluczowe elementy i o czym warto pamiętać. Słuchajcie i komentujcie.

 • Goście Dilerów Biznesu - Magdalena Pawłowska - Jak Skutecznie Budować Wizerunek Firmy

  Goście Dilerów Biznesu - Magdalena Pawłowska - Jak Skutecznie Budować Wizerunek Firmy

  02/07/2014 Duração: 12min

  Tym razem Gościem Dilerów Biznesu jest Pani Magdalena Pawłowska, wyjątkowa specjalistka od budowania marki, układania skutecznego marketingu i procesów sprzedażowych. Jest ona Naczelnym Dyrektorem firmy Insource Marketing and PR Agency. Przybliży nam jakie problemy w budowaniu marki mają młodzi przedsiębiorcy. Posłuchamy o budowaniu relacji, byciu proaktywnym i różnicy między komunikacją, a reklamą. Ciekawi? Zapraszamy do słuchania i komentowania!

 • Goście Dilerów Biznesu - Mateusz Kusznierewicz - Czy Warto Mieć Wspólników

  Goście Dilerów Biznesu - Mateusz Kusznierewicz - Czy Warto Mieć Wspólników

  02/07/2014 Duração: 06min

  W tym odcinku Gościem Dilerów Biznesu będzie ponownie Pan Mateusz Kusznierewicz, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich, który przybliży nam jakie trudności spotkał na swojej ścieżce biznesowej na samym początku. Czy warto mieć wspólnika i jak go znaleźć? Czy wiedza i umiejętności wystarczą, a może musi być coś więcej? Słuchajcie i piszcie jakie są Wasze doświadczenia!

 • Goście Dilerów Biznesu - Magdalena Pawłowska - Jak Znaleźć Swojego Klienta

  Goście Dilerów Biznesu - Magdalena Pawłowska - Jak Znaleźć Swojego Klienta

  02/07/2014 Duração: 09min

  W tym odcinku Gościem Dilerów Biznesu jest ponownie Pani Magdalena Pawłowska, fantastyczna ekspertka w dziedzinie budowania marki i skutecznego PR. Opowiem nam co jest niezwykle istotne podczas kreowania swojego biznesu. Wyjaśni również, czym różni się reklama od działań komunikacyjnych i co jest skuteczniejsze. Słuchajcie i komentujcie.

 • Goście Dilerów Biznesu - Przemysław Staroń - Kreatywność Cz. 1

  Goście Dilerów Biznesu - Przemysław Staroń - Kreatywność Cz. 1

  02/07/2014 Duração: 10min

  Czy zastanawialiście się kiedyś czy jesteście osobami kreatywnymi? A czy wiecie co to w ogóle oznacza? Czy kreatywność to tylko kolejne modne hasło używane przez wszystkich, a może niesie ze sobą jakąś wartość? Dzisiejszy gość Dilerów Biznesu - Przemysław Staroń , fantastyczny człowiek i trener kreatywności, odpowie krótko i zwięźle o co w tym wszystkim chodzi. Czym kreatywność jest, jak ją w sobie rozwijać i kiedy to robić. Posłuchajcie i komentujcie!

 • Dilerzy Biznesu - Alchemia Kariery - Anna Urbańska Odc. 1 Structogram

  Dilerzy Biznesu - Alchemia Kariery - Anna Urbańska Odc. 1 Structogram

  02/07/2014 Duração: 09min

  W cyklu "Alchemia kariery" spotykamy się dzisiaj z Panią Anną Urbańską trenerem, coachem, wykładowcą akademickim i jedyną w Polsce kobietą -- Master Trenerem Structogramu®, rewolucyjnej metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami.

 • Dilerzy Biznesu - Alchemia Kariery - Kamila Czarnomska Odc. 1

  Dilerzy Biznesu - Alchemia Kariery - Kamila Czarnomska Odc. 1

  02/07/2014 Duração: 06min

  W nowym cyklu pod nazwą "Alchemia kariery" przybliżymy Wam zagadnienia związane z zawiłościami ścieżek zawodowych. Powiemy o tym czy warto, a jeżeli tak to jak efektywnie piąć się po szczeblach drabiny zwanej karierą. W pierwszym podcaście rozmawiamy z Kamilą Czarnomską, która wprowadzi nas w meandry tego ciekawego tematu.

Informações: